Customer Order Management Specialist (k/m)

Kobyłka, Gospodarcza 41

Lokalizacja

Praca stacjonarna - lok. Kobyłka

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Wymiar pracy

Miejsce pracy – Kobyłka

Twoje zadania:

  • Terminowe i kompletne potwierdzanie zamówień od klientów;
  • Weryfikowanie zamówień pod względem handlowym;
  • Przygotowanie ofert dla klientów;
  • Fakturowanie sprzedaży towarów i usług;
  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z klientami;
  • Zbieranie i opracowywanie informacji w zakresie wielkości otwartych zamówień i stanu sprzedaży (raportowanie);
  • Organizowanie transportów.

Twój Profil:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej oraz w obsłudze klienta;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny);
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i efektywnego rozwiązywania problemów;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

Mile widzialne:

  • Znajomość SAP R/3;
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach między 06:00 – 10:00;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Dofinansowanie do kursów językowych.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE