Digital Solutions Developer (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, wdrażanie, testowanie i usprawnianie rozwiązań informatycznych, oprogramowania software, hardware w celu optymalizacji lub automatyzacji procesów w firmie;
  • Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji m.in. instrukcji, komentarzy w kodzie, rejestrów, procedur, materiałów szkoleniowych i pozostałej dokumentacji dotyczącej wdrażanych rozwiązań informatycznych w przejrzysty sposób umożliwiający sprawną współpracę szerszej grupie programistów;
  • Analiza i raportowanie zagrożeń bezpieczeństwa dla systemów informatycznych jak i czynne usuwanie luk w systemie;
  • Utrzymywanie ścisłej współpracy z działem IT, innymi działami Elektroniki oraz innymi jednostkami TRUMPF w zakresie projektów związanych z digitalizacją procesów i pozostałych rozwiązań informatycznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne;
  • Minimum roczne doświadczenie w pacy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość języków programowania (np. PHP, JAVA, C++, VB, SQL. ABAP);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.

Mile widziane

  • Znajomość języka programowania (np. PHP, VB, SQL, ABAP)
  • Znajomość środowisk stosowanych w firmie np. (MySQL, LabView, SAP, UiPath)
  • Znajomość metod testowania i kawalifikacji oprogramowania,
  • Znajomość dowolnego systemu kontroli wersji (SVN, Git)

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • Swobodna atmosfera pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE