Elektronik (konstruktor, Dział Badawczo Rozwojowy) (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

W firmie Trumpf Huettinger będziesz miał okazję pracować z najnowszymi projektami elektroniki cyfrowej i analogowej wykorzystywanych w procesach plazmowych PDV oraz laserach.

Naszymi klientami są międzynarodowi producenci m.in. paneli fotowoltaicznych, monitorów LCD, półprzewodników (np. pamięci flash), obudów smartfonów czy układów optycznych. Razem z nami będziesz projektował zaawansowane obwody drukowane a potem uruchamiał i testował zaprojektowane urządzenia! Dołącz do nas i rozwijaj się ucząc się od najlepszych!

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie elektroniki zarówno cyfrowej jak i analogowej do opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach;
  • Projektowanie zaawansowanych obwodów drukowanych – zapewniamy szkolenie wstępne z używanych programów (OrCAD 17.2; eCADSTAR);
  • Uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń (do dyspozycji między innymi dedykowane laboratorium elektroniki);
  • Aktywny udział w planowaniu projektów (podejście SCRUM).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych;
  • Praktyczna znajomość elektroniki analogowej oraz cyfrowej (szybkie przetworniki ADC, filtrowanie i kondycjonowanie sygnałów, przetwornice DC/DC, układy FPGA, procesory DSP);
  • Umiejętność projektowania elektroniki z uwzględnieniem zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC).

To oferujemy:

  • Dedykowane laboratorium elektroniki;
  • Możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 – 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE