Elektronik (konstruktor, Dział Badawczo Rozwojowy) (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

W firmie Trumpf Huettinger będziesz miał okazję pracować z najnowszymi projektami elektroniki cyfrowej i analogowej wykorzystywanych w procesach plazmowych PDV oraz laserach.

Naszymi klientami są międzynarodowi producenci m.in. paneli fotowoltaicznych, monitorów LCD, półprzewodników (np. pamięci flash), obudów smartfonów czy układów optycznych. Razem z nami będziesz projektował zaawansowane obwody drukowane a potem uruchamiał i testował zaprojektowane urządzenia! Dołącz do nas i rozwijaj się ucząc się od najlepszych!

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie elektroniki zarówno cyfrowej jak i analogowej do opracowywanych zasilaczy dużych mocy wykorzystywanych w procesach plazmowych PVD oraz laserach;
  • Projektowanie zaawansowanych obwodów drukowanych – zapewniamy szkolenie wstępne z używanych programów (OrCAD 17.2; eCADSTAR);
  • Uruchamianie i testowanie zaprojektowanych urządzeń (do dyspozycji między innymi dedykowane laboratorium elektroniki);
  • Aktywny udział w planowaniu projektów (podejście SCRUM).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane elektroniczne lub elektryczne);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych;
  • Praktyczna znajomość elektroniki analogowej oraz cyfrowej (szybkie przetworniki ADC, filtrowanie i kondycjonowanie sygnałów, przetwornice DC/DC, układy FPGA, procesory DSP);
  • Umiejętność projektowania elektroniki z uwzględnieniem zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC).

To oferujemy:

  • Dedykowane laboratorium elektroniki;
  • Możliwość realizacji doktoratów wdrożeniowych;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 – 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE