Starszy inspektor / Specjalista BHP (k/m)

Zielonka, Warszawa (Targówek), Warszawa (Białołęka), Kobyłka

Lokalizacja

Praca hybrydowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP;
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy w szczególności: dokumentacją powypadkową, dokumentacją związaną z występowaniem czynników niebezpiecznych;
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, które wiąże się z wykonywaną pracą;
  • Opiniowanie oraz udział w przekazywaniu do użytkowania nowych stanowisk pracy i  maszyn;
  • Budowanie świadomości pracowników na temat bezpieczeństwa i higieny pracy;
  • Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wiedza z zakresu BHP);
  • Doświadczenie w pracy w obszarze BHP (mile widziane w firmie produkcyjnej);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Inicjatywa w działaniu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 6:00 a 10:00.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE