Inżynier aplikacyjny (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna lub hybrydowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestnictwo w procesie testowania/kwalifikowania prototypów na terenie firmy, a także w odbiorach u klienta (FAT – Factory Acceptance Test);
  • Uczestnictwo w procesie przeprojektowywania urządzeń w celu poprawy funkcjonalności lub dostosowania do potrzeb odbiorcy końcowego;
  • Przygotowanie urządzeń do seryjnej produkcji (dokumentacja, sprzęt testowy, optymalizacja procesu);
  • Inżynierska analiza zgłaszanych przez klienta przypadków serwisowych oraz prowadzenie raportów działań korygujących (8D);
  • Indywidualna opieka nad wybranymi klientami kluczowymi, w tym również zapewnienie technicznego wsparcia on-line (remote support).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy;
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (min: Europa, Japonia, Korea Południowa, USA).

Mile widziane:

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE