Inżynier ds. jakości produktów (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna lub hybrydowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie analiz i rozwiązywanie problemów jakościowych (błędów, awarii urządzeń, itd.) u dostawców, w produkcji, u klienta;
  • Zapewnienie raportów 8D dla klientów oraz weryfikacja skuteczności wprowadzonych działań zdefiniowanych w 8D;
  • Koordynowanie raportów Q3 – śledzenie rozwiązań Q3, weryfikacja skuteczności;
  • Wsparcie jakościowe projektów klienckich na etapie kwalifikacji i produkcji seryjnej (Change Management);
  • Aktywny udział w projektach badawczo-rozwojowych w zakresie zapewnienia jakości elektroniki, energoelektroniki lub oprogramowania;
  • Przygotowywanie analiz danych i udział w planowaniu niezawodności elektroniki;
  • Wsparcie od strony jakościowej nowych projektów R&D, analiz PFMEA, DFMEA;
  • Przeprowadzanie analiz danych jakościowych w urządzeniach od klientów (SPC).

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne, elektroniczne lub pokrewne;
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle elektronicznym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość metod jakościowych (8D, Pareto, SPC);
  • Dobra organizacja pracy i pasja w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.

Mile widziane

  • Znajomość Minitab, analiz P-/D- FMEA.

To oferujemy:

  • Atrakcyjna i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku przy produkcji zasilaczy, płyt PCB i szaf sterowniczych dla światowych liderów przemysłu;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE