Customer Quality Engineer (k/m)

Lokalizacja

Praca hybrydowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za spełnienie wymagań klienta, rozpoznawanie nowych wymagań;
  • Zapewnienie komunikacji z klientami (branża półprzewodnikowa);
  • Zapewnienie spełnienia wymagań klienta w ramach nowych projektów (PQP, FAI), wsparcie jakościowe kwalifikacji nowych projektów;
  • Rola contact partner przy obsłudze zakwalifikowanych projektów: nadzór poziomu jakości, komunikacja w ramach prowadzonych analiz i raportów 8D, przygotowanie danych do regularnych przeglądów jakościowych;
  • Przygotowanie dokumentacji do regularnych spotkań z klientami;
  • Nadzór nad działaniami korekcyjnymi wdrażanymi w organizacji w oparciu o wymagania klienta (np. follow-up auditu klienckiego);
  • Obsługa interface klienta (systemów na platformie komunikacyjnej klienta, w ramach wymagań utrzymania kwalifikacji a także identyfikowanie i wdrażanie nowych wymagań);
  • Komunikacja zmian w organizacji lub produktach w ramach wymaganych systemów na platformie IT klienta.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka japońskiego na poziomie umożliwiającym płynną pracę z klientami – prowadzenie regularnych telekonferencji z klientami z Japonii;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie jakością, inżynieria produkcji lub pokrewne);
  • Aktywność, samodzielność i zorientowanie na osiąganie ambitnych celów, skuteczność w działaniu;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office w tym Excel.

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w dziale jakości;
  • Dobra znajomość narzędzi jakościowych do współpracy klient-dostawca: m.in. raporty 8D, Root Cause Analysis, 5why, Pareto, Ishikawa.

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE