Inżynier Procesu (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Twoje Zadania:

  • Wspieranie procesu produkcyjnego przypisanych produktów z dziedziny automatyki przemysłowej, elektroniki, elektrotechniki lub energoelektroniki w całym cyklu od wyceny kosztów wytworzenia, przez budowę prototypów, projektowanie procesu i przygotowanie do produkcji seryjnej oraz wdrażanie zmian w produkcie.
  • Zarządzanie realizacją zadań i terminami w zamówieniach projektowych.
  • Udział w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie aplikacji automatyki i robotyki
  • Tworzenie i koordynacja wdrożeń projektów Lean Manufacturing i przeprowadzanie warsztatów mających za zadanie usprawnienie procesów.
  • Przeprowadzanie analiz efektywności procesów, symulacji zmian oraz identyfikacja najsłabszych ogniw.

Twój Profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z inżynierią procesu.
  • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing oraz technik poprawy jakości.
  • Doświadczenie w zakresie aplikacji automatyki i robotyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min B1).
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz pasja w działaniu.
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

Twoje Benefity:

  • pełna wyzwań praca dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE