Inżynier Projektu – Elektryk (k/m)

Marki, Okólna 45

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie zestawienia aparatów elektrycznych, list kablowych oraz części mechanicznych niezbędnych do wyprodukowania szaf sterowniczych i modułów elektrycznych w oparciu o dokumentację klienta,

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej dla działu montażu,

  • Przygotowanie procedur testowania wyrobów w oparciu o obowiązujące normy i wymagania klienta,

  • Wdrażanie nowych produktów w kooperacji z klientem,

  • Kontakt z klientem w języku niemieckim lub angielskim w celu realizacji bieżących zamówień,

  • Nadzór techniczny nad montażem szaf sterowniczych i modułów elektrycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: Elektrotechnika, Automatyka i Robotyka lub pokrewne;

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu lub montażu szaf sterowniczych NN;

  • umiejętność projektowania i tworzenia schematów elektrycznych w programie E3 (lub podobnym);

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • atrakcyjna i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku przy produkcji zasilaczy, płyt PCB i szaf sterowniczych dla światowych liderów przemysłu;

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • elastyczny czas pracy i swobodna atmosfera;

  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE