Inżynier RF (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie, uruchamianie i testowanie układów RF wielkich mocy (150kW i więcej) oraz elektronicznych układów do generowania takich mocy RF, a także sporządzanie niezbędnej dokumentacji;
  • monitoring rozwiązań technicznych i ich implementacja w projektowanych urządzeniach RF;
  • poddawanie proponowanych rozwiązań i otrzymanych wyników badań weryfikacji przez specjalistów lub ekspertów pracujących w dziale własnym i R&D oraz modyfikacja proponowanych rozwiązań;
  • współpraca z klientami w ramach wsparcia produktu oraz w ramach analizowania rynku pod kątem szukania nowych możliwości rozwoju produktu;
  • prowadzenie projektów z wykorzystaniem zasobów kompetencyjnych działów R&D i wykonawczych działów produkcji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne; znajomość podstawowych narzędzi projektowych jak MathLab, LTSpice, a także programów analizy RF metodą elementów rozproszonych;
  • umiejętność wykorzystywania symulacji komputerowej AWR (znajomość FEM będzie dodatkowym atutem);
  • znajomość zagadnień pomiarów wielkości elektrycznych w zakresie wysokich częstotliwości (RF) – układy dopasowane (50Ohm) i odstrojone;
  • znajomość wyzwań między generowaniem wielkich mocy RF a mało sygnałowymi torami pomiarowymi;
  • doświadczenie w układach przetwarzania RF różnej mocy;
  • umiejętność współpracy ze szczeblem managerskim dla obrazowej, technicznej, projekcji wymagań klienta;
  • umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych sterowanych analogowo i mikroprocesorowo;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność pracy w zespole projektowym.

To oferujemy

  • praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • swobodną atmosferę pracy;
  • pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE