Junior Project Manager (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

O projekcie

W firmie Trumpf Huettinger będziesz miał okazję pracować przy rozwijaniu portfolio naszych produktów.

Naszymi klientami są międzynarodowi producenci m.in. paneli fotowoltaicznych, monitorów LCD, półprzewodników (np. pamięci flash), obudów smartfonów czy układów optycznych.

Pracując z doświadczonymi specjalistami przejdziesz przez wszystkie etapy zarządzania projektami, a wraz z rozwojem zyskasz możliwość prowadzenia ich samodzielnie.

Jeśli chciałbyś rozwijać się w kierunku zarządzania projektami, jesteś proaktywny i interesują Cię najnowsze technologie – dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się ucząc się od najlepszych!

Twój zakres obowiązków

  • Współprowadzenie projektów w metodologii Agile (od ustalenia z klientem specyfikacji poprzez proces projektowania do ostatecznej kwalifikacji produktu),
  • Udział przy planowaniu niezbędnych zasobów wewnętrznych jak i zewnętrznych w celu zapewnienia technicznej realizacji projektu w zdefiniowanym czasie,
  • Wsparcie dla produktów w całym okresie eksploatacji (wersje, modyfikacje, wadliwość),
  • Odpowiedzialność za terminowość, parametry techniczne i koszty w projektach opracowywania nowych produktów,
  • Wsparcie przy przygotowywaniu raportów finansowych w zakresie dochodowości/(kosztów wytworzenia) produktu i możliwości optymalizacji.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze zarządzania projektami (mile widziane doświadczenie w projektach technicznych),
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: elektrotechnika, elektronika, pokrewne),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Proaktywność i umiejętność przedstawiania własnych rozwiązań,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność pracy w zespole projektowym.

Mile widziane

  • Znajomość oprogramowania wspomagającego zarządzanie projektami (MS Project, JIRA).

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 a 10:00.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE i SIŁOWNIA PRACOWNICZA

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE