Mechanik – konstruktor (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

W firmie Trumpf Huettinger będziesz miał okazję pracować z najnowszymi projektami konstrukcji mechanicznych urządzeń energoelektronicznych.

Naszymi klientami są międzynarodowi producenci m.in. paneli fotowoltaicznych, monitorów LCD, półprzewodników (np. pamięci flash), obudów smartfonów czy układów optycznych. Razem z nami zaprojektujesz nowe oraz rozwiniesz już istniejące konstrukcje urządzeń i będziesz tworzył instrukcje ich montażu!

Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia w pracy konstrukcyjnej i interesują Cię  najnowsze technologie – dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się ucząc się od najlepszych!

Twoje zadania:

  • Projektowanie nowych konstrukcji mechanicznych urządzeń energoelektronicznych (obudowy, moduły);
  • Samodzielne rozwijanie i modernizacja istniejących konstrukcji urządzeń;
  • Przygotowywanie dokumentacji wykonawczej oraz produkcyjnej;
  • Tworzenie list materiałowych oraz zarządzanie nimi;
  • Udział w montażu zaprojektowanych urządzeń w fazie prototypowani;
  • Tworzenie instrukcji montażowych;
  • Ścisła współpraca z kooperantami i dostawcami.

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne);
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku konstrukcyjnym;
  • Biegła umiejętność projektowania w środowisku 3D SolidWorks;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;

Mile widziane:

  • Umiejętność projektowania konstrukcji blaszanych (SolidWorks sheet metal)
  • Znajomość norm i standardów dotyczących konstrukcji energoelektronicznych;
  • Znajomość oprogramowania SAP.

To oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy – rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 – 10:00;
  • Atrakcyjną i stabilną pracę dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE