Młodszy specjalista ds. planowania jakości (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

W firmie Trumpf Huettinger będziesz miał okazję realizować zadania związane z zapewnieniem jakości naszych produktów.

Naszymi klientami są międzynarodowi producenci m.in. paneli fotowoltaicznych, wyświetlaczy LCD, półprzewodników (np. pamięci flash), obudów smartfonów czy układów optycznych.

Jeśli chciałbyś rozwijać się w kierunku optymalizacji rozwiązań jakościowych, jesteś proaktywny i interesują Cię najnowsze technologie – dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się ucząc się od najlepszych!

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie przy zapewnieniu jakości na etapie wprowadzenia nowych produktów,
  • Monitoring projektów działu badawczo rozwojowego pod kątem spełnienia wymagań jakościowych,
  • Zgłaszanie problemów jakościowych, produkcyjnych, z dostawcami oraz proponowanie rozwiązań,
  • Wykonywanie czynności zapewniających wzajemną wymianę informacji z kierownictwem jak i z poszczególnymi pracownikami celem weryfikacji procedur,
  • Udział w wewnętrznych audytach,
  • Współpraca z działami: badawczo-rozwojowym, product line i produkcji,
  • Monitoring dokumentacji systemu zarządzania w firmie, włącznie z dokumentacją TRUMPF Documentation Management (TDM, Signavio),

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (studia inżynierskie pierwszego stopnia / mile widziani studenci studiów zaocznych),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Staż w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • Dofinansowania do szkoleń; studiów podyplomowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 a 10:00.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE i SIŁOWNIA PRACOWNICZA

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE