Monter płyt PCB (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna, praca zmianowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • Montaż płyt PCB zgodnie z dokumentacją, zasadami jakości i otrzymanymi wytycznymi,

  • Prowadzenie prac pomocniczych przy prototypach w zakresie płyt PCB,

  • Prowadzenie kontroli jakości wyprodukowanych płyt PCB,

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (elektronik, elektryk, technolog),

  • Doświadczenie przy montażu płyt PCB,

  • Znajomość elementów elektronicznych,

  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową,

  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Praca w systemie 1 lub 2 zmianowym,

  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,

  • Ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE