Programista C/C++ Systemów Embedded (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Dołącz do doświadczonego zespołu międzynarodowego C/C++ Embedded Developerów, pracujących nad projektem nowej platformy sterującej opartej na RTOS Linux. Platforma ta docelowo będzie wykorzystywana w różnych lokalizacja firmy TRUMPF, jako serce do sterowania zasilaczy dużej mocy dla technologii plazmowej i laserowej. Zasilacze te używane są na całym świecie przez czołowe firmy produkujące półprzewodniki. . Dołącz do naszego zespołu i bierz realny udział w tworzeniu produktów wykorzystywanych przez największe firmy technologiczne na świecie!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania na platformach DSP i ARM;

  • Implementacja i uruchamianie algorytmów sterowania zasilaczy plazmowych;

  • Rozwijaniu projektów bare-metal (no-OS, sysbios, freertos);

  • Implementacja, uruchamianie i testowanie interfejsów przemysłowych (np. EtherCat, I 4.0);

  • Tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra o specjalności informatyka, elektronika, automatyka lub pokrewne);

  • Doświadczenie w programowaniu C/C++ w systemach embedded (co najmniej 2 letnie);

  • Doświadczenie z zakresu rozwiązań sprzętowych (systemy oparte na platformach DSP lub ARM);

  • Znajomość procesów i narzędzi rozwoju oprogramowania, w tym CMake, Make, Eclipse;

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów.

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;

  • Współtworzenie patentów;

  • Udział we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;

  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;

  • Swobodną atmosferę pracy;

  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE