Programista układów programowalnych FPGA (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Dołącz do doświadczonego, międzynarodowego zespołu programistów układów FPGA, pracujących nad projektami nowoczesnych zasilaczy dużej mocy wykorzystywanych w obszarze technologii plazmowej i laserowej. Projektowane urządzenia używane są na całym świecie przez czołowe firmy produkujące półprzewodniki. Główne wyzwania z jakimi będziesz musiał się zmierzyć, to opracowywanie, implementacja i wdrażanie nowatorskich algorytmów sterujących, interfejsów komunikacji wewnętrznej w zasilaczu oraz zewnętrznej pomiędzy innymi elementami systemu. Dołącz do naszego zespołu i bierz realny udział w tworzeniu produktów wykorzystywanych przez największe firmy technologiczne na świecie!

System operacyjny: Linux

Twój zakres obowiązków:

  • Projektowanie i implementowanie algorytmów sterowania i interfejsów komunikacyjnych  w układach FPGA;
  • Planowanie i realizacja symulacji zaimplementowanych funkcjonalności;
  • Projektowanie oraz analizowanie działania zaimplementowanych algorytmów w ścisłej współpracy z innymi członkami projektu
  • Rozwój i utrzymanie narzędzi optymalizujących wytwarzanie oprogramowania na układy FPGA;
  • Rekomendowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie projektowanych urządzeń – współpraca w zespole interdyscyplinarnym;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej związanej z realizowanymi zadaniami.

Nasze wymagania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku w specjalności: informatyka, elektronika lub automatyka;
  • Dobra znajomość języka VHDL;
  • Dobra znajomość architektury układów FPGA (Intel, Xilinx);
  • Dobra znajomość narzędzi syntezy (Quartus, Vivado) i symulacji (ModelSim);
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji (GIT i SVN);
  • Znajomość języków skryptowych (TCL, Python);
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie ze specjalistycznej literatury oraz na swobodne komunikowanie się w ramach międzynarodowych projektów.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień związanych z układami automatycznej regulacji (PID);
  • Praktyczna wiedza dotycząca układów FPGA serii Cyclone firmy Intel.

Oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Współtworzenie patentów;
  • Udział we wszystkich etapach rozwoju oprogramowania;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE