Specjalista ds. BHP (k/m)

Warszawa Białołęka, Annopol 20

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z wymaganiami przepisów prawnych w sprawie służby bezpieczeństwa;
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp;
  • Wdrażanie i nadzorowanie funkcjonowania wymaganych procedur;
  • Prowadzenie analizy zdarzeń wypadkowych i działań zapobiegawczych;
  • Udział i prowadzenie audytów wewnętrznych oraz wdrażanie działań naprawczych związanych z wynikami audytów;
  • Branie udziału w przygotowywaniu i przekazywaniu do użytkowania obiektów, maszyn i stanowisk pracy;
  • Inicjowanie i wdrażanie działań związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy oraz propagowaniem kultury bezpieczeństwa wśród pracowników;
  • Prowadzenie szkoleń podnoszących świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa pracy;
  • Realizacja polityki w zakresie BHP;
  • Bieżąca współpraca z Zarządem oraz z centralą firmy w zakresie statystyk, raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne uzupełnionego o wiedzę z zakresu BHP ( np. studia podyplomowe BHP);
  • Minimum 3-letnie doświadczenia zawodowe w zakresie BHP (mile widziane w firmie produkcyjnej);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie;
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.

To oferujemy

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 a 10:00.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE