Specjalista ds. wsparcia biznesowego (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca hybrydowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

W firmie TRUMPF Huettinger będziesz miał/a okazję realizować zadania związane z bezpośrednią współpracą z CEO międzynarodowej spółki. Twoje zadania będą polegały zarówno na wsparciu przy organizacji spotkań (tj. prowadzenie kalendarza, przygotowywanie dokumentów), jak i przy komunikacji z innymi działami spółki w celu zapewnienia spójnej wewnętrznej komunikacji.

Twój zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia współpraca z CEO międzynarodowej spółki;
  • Wsparcie zarządu we wdrażaniu uzgodnionych projektów;
  • Organizacja strategicznych spotkań biznesowych;
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań;
  • Egzekwowanie wykonania i raportowanie statusów bieżących zadań;
  • Podejmowanie inicjatyw usprawniających funkcjonowanie organizacji;
  • Współpraca przy przygotowywaniu wystąpień, przemówień, prezentacji oraz zapewnienie wysokiej jakości prezentowanych materiałów;
  • Udział w spotkaniach strategicznych MBM;
  • Współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi w firmie.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne);
  • Doświadczenie w pracy polegającej na organizacji – zarządzanie projektami lub biurem;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office 365: Excel, Word, PowerPoint;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie;
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana;
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dyspozycyjność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów;
  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę w godzinach między 7:00 a 10:00.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE i SIŁOWNIA PRACOWNICZA

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE