Specjalista ds. zakupów operacyjnych (k/m)

Marki, Warszawa

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełny etat

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków

  • Zamawianie komponentów i podzespołów elektronicznych

  • Samodzielne planowanie i prowadzenie wybranych kategorii zakupowych

  • Przygotowywanie zapytań, analiza ofert

  • Dbanie o terminowość i jakość dostaw

  • Prognozowanie oraz tworzenie harmonogramów dostaw i zakupów

  • Monitorowanie stanów magazynowych i rotacji oraz sporządzanie zamówień

  • Kontrola i minimalizacja wydatków poprzez wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację finansową i operacyjną w zakresie zakupów, oraz procesów zakupowych

  • Koordynacja współpracy z dostawcami i klientami (zewnętrznymi i wewnętrznymi)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Min 2 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej w dziale zakupów

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość SAP R/3

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pełna wyzwań praca dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych,

  • Ubezpieczenie na życie.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE