Standard and Certification Specialist (k/m)

Lokalizacja

Praca hybrydowa

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Wymiar pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Reprezentowanie firmy podczas audytów na zgodność normy UL61010 (UL ETL NEMKO);
  • Komunikacja z klientem w zakresie spełnienia wymagań, w szczególności w zakresie standardów RoHS, REACH i innych w całym Trumpf Huttinger (Polska i Niemcy);
  • Koordynacja Business Contiuity Plan;
  • Nadzór nad NDA (non disclosure agreement);
  • Odpowiedzialność za spełnienie wymagań normy ISO 90001;
  • Reprezentowanie firmy podczas audytów grupowych i certyfikujących;
  • Organizacja i przygotowanie danych do Przeglądu Zarządzania;
  • Zapewnienie skuteczności procesu auditów wewnętrznych;
  • Kontrola nad wdrażaniem działań oraz weryfikacja ich skuteczności.

Nasze wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie jakością, inżynieria produkcji lub pokrewne);
  • Aktywność, samodzielność i zorientowanie na osiąganie ambitnych celów, skuteczność w działaniu;
  • Certyfikat audytora wewnętrznego ISO 9001:2015;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office w tym Excel.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w dziale Zarządzania Jakością;
  • Doświadczenie w certyfikacji UL61010.

To oferujemy:

  • Praca pełna wyzwań w międzynarodowym środowisku dla światowych liderów przemysłu high-tech;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie;
  • Elastyczne godziny: rozpoczynamy pracę między 7:00 a 10:00;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pakiet niezbędnych szkoleń oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

DRUŻYNY SPORTOWE
I SIŁOWNIA PRACOWNICZA

PARKINGOWE

OWOCE
I NAPOJE