Technolog ds. wdrażania nowych projektów (k/m)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełen etat

Wymiar pracy

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie do produkcji nowych projektów PCB oraz relokacji produkcji pomiędzy zakładami.
  • Tworzenie i adaptowanie dokumentacji procesu produkcji.
  • Nadzór techniczny nad procesem produkcji.
  • Prowadzenia projektów inwestycyjnych związanych z nowymi wdrożeniami.
  • Kontakt z klientami w zakresie nowych projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (elektronik, elektryk).
  • Wiedza z zakresu automatycznych systemów lutowania PCB.
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami.
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym swobodną komunikację.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość j. niemieckiego

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE