Technolog (m/k)

Zielonka, Marecka 47

Lokalizacja

Praca stacjonarna

System pracy

Umowa o pracę

Typ umowy

Pełen etat

Wymiar pracy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłego, prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesu produkcji.
  • Wdrażanie nowych maszyn i narzędzi produkcyjnych.
  • Bieżące rozwiązywanie problemów technologicznych.
  • Wykonywanie napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie kierunkowe (elektronika, elektryka, mechatronika, mechanika,).
  • Wiedza techniczna
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym swobodną komunikację.
  • Znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Znajomość j. niemieckiego
  • znajomość procesów montażu: powierzchniowego (SMT) oraz przewlekanego (THT)

Dołącz do nas.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Benefity

Doceniamy naszych pracowników i pracę, którą wykonują. W TRUMPF Huettinger dbamy o komfort zatrudnionych osób, zapewniając zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do ich potrzeb.

PRYWATNA
OPIEKA MEDYCZNA

UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE

KARTA
MULTISPORT

SYSTEM POLECEŃ
PRACOWNICZYCH

FIRMOWE
DRUŻYNY SPORTOWE i SIŁOWNIA PRACOWNICZA

MOŻLIWOŚĆ AWANSU
WEWNĘTRZNEGO

DOFINANSOWANIE NAUKI
JĘZYKÓW OBCYCH

SZKOLENIA
I KURSY ZAWODOWE

MIEJSCE
PARKINGOWE

OWOCE, KAWA,
HERBATA I LODY W KUCHNI

STOŁÓWKA
FIRMOWA

PIKNIKI
RODZINNE